Mobil Sohbet Ücretsiz Mobil Siteler

4 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Mobil Sohbet

Gerçekte çogu mobil sohbet sitelerinde kaideler aynidir değişmez fakat işleyiş her vakit farkli meydana gelmiştir.  Kurallar’a göre bir server yönetmek oldukca zahmetlidir o kadar milleti bir araya toplayip da sorunsuz bir gün gececeğine inanmam zor doğrusu. Herkezin oldugu gibi benimde bir kurallarim var bunlarin kullanicilarin henüz ferah mobil  etmesi içindir.  ve rumuzlari kayitli kullanıcılarimiza öncelik verilmediğini de belirtmek isterim.  kayıtsız nickler’in şikayetleri tam anlamıyla değerlendirilmeyecektir. Sunucuya bağlandiğiniz da Server yetkililerinin ve Server sahibinin Forum şeklinde karşısına cıkan bülten de Sunucu kurallari ve görevlilerinden bahseder. Sunucuya bağlandiğiniz da su ileti gelecektir.
ücretsiz Kayitli üyeler’e : IP Adresiniz, 82.271.94.345 IDENTINIZ mobil sohbet  Baglanti bilgilerinz, Tarih ve saat eşliğinde LOG Alinmistir.
Girişiniz Sisteme tanıtılmıştır hangi şehirden giriş yaptıgınızı güvenliğiniz içersinde göre biliyoruz.  ve sadece Yetki sahibi adminlerin göreceği bir paneldir kimseyle paylaşılmaz.

Mobil Sohbet

odasini taniyalim : Sunucu Yoneticilerini /Motd Komutu Ile Gorebilirsiniz. -Sunucu içinde ki kullanıcılarin huzur ve sohbetinden mesuldür yarim kanali #operhelp dir. Online Yöneticileri, /IRCOPS Komutu Ile Gorebilirsiniz.
-Sunucu içersindeki adminleri bu komut ile görebilirsiniz küresel kanallarda ( h) takısı sadece yöneticiler’e verilmiştir bilginize özelden de talep de buluna bilirsiniz. Sunucu Kurallarini, mobil sohbet  Komutu Ile Gorebilirsiniz: -Sunucu içinde uyacağiniz ve arkadaşlarinizi uyaracağiniz kurallari söylemektedir.   Sunucu sahibi dahil hepsi bu kaidelere uymak zorundadir. Vhost Hakkinda Yardim Icin, /NS VhostHelp: -Site içinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu fiyatsız mobile sohbet uygulamasidir.  mobil sohbet  Rumuzunun vaziyetini ve takılar ilave ederek kendine yeni bir kimlik yaratmasini sağlar.  hobilerinden yaş burc grup ve başka seçenekler sunmaktayiz. Vhostlari Listelemek Icin, /NS VhostList Komutunu Kullaniniz: -Site içinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu ücretsiz mobil sohbet uygulamasidir.  Kayitlamak dilediğiniz rumuzun vaziyeti ile ilgili malumat verir Kayitsiz rumuz ise servis botunun statüs’de sizi yönlendirmesin izleyerek Yardim icin, /NS HeLpOp mobil  Komutunu kullanabilmeniz mümkün. mobil sohbet  Bu komutu kullandığınız da kendiliğinden #Help kanalındaki görevliler size mevzu ile ilgili malumat sunumu yapmaktadir.Sansinizi Tecrübe etmek Icin, /NS Sans Komutunu Kullaniniz: -Site içinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu ücretsiz mobil sohbet uygulamasidir komutu uyguladiğiniz da size güzel sözler aratarak arkadaşlariniz ile paylaşmanizi vurguluyor . Global Kanaliniza Girmek Icin, /NS Kanal Komutunu Kullaniniz: -Site içinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu ücretsiz mobil sohbet  uygulamasidir.  Global kanallardan hata sonucu cıktınız da Durumunuzu Belirtmek Icin; /NS SET Vaziyet Durumunuz Komutunu Kullaniniz: -Site içinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu ücretsiz mobil sohbet uygulamasidir.Bilgisayar başinda işiniz oldugunuz da ya da dişari cıktınız da durumunuzu belirtecek bir bot size gelene kadar mesgul oldugunuzu hatirlatiyorum çevrimiçi oldugunuz da otomatikmen moddan cıkıyor. Baskalarinin Vaziyetini Gormek Icin; /NS Vaziyet NICK Komutunu Kullaniniz: -Site içinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu ücretsiz mobil sohbet uygulamasidir Arkadaşlarinizdan haberdar olmak içersinde güzel bir program

Mobil Sohbet

SİTELER Içersinde YENİ Devre BULUNDUGUNUZ Kentin HABERLERİNDEN ANLIK Bilgili OLABİLİYORSUNUZ.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.