Mobil Sohbet Telefon Mobil Chat

4 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Mobil Sohbet

Merhaba Degerli okuyucularımız Mobil Sohbet Biz kadınlar bir araya geldigimizde konuşulacak konularda hiçbir zaman külfet çekmeyiz.
Sevgili ve eşlerimizden etrafımızdaki olan bitenden komşulardan ve eş arkadaş akrabalardan konuşmakla bitiremeyiz.  Kad ınlar kavgasınıda, aşkınıda derdini ve tasasınıda konuşarak, sohbet ederek rahatlar.  Bunun aksine erkekler ise geneli içine atar ve cok konuşan erkekler sevilmezler.Daha evvel bir yazımda araştırıp paylaşmıştım.  Kadınlar günlük ortalama yirmibin sözcük konuşabiliyorken erkekler ise günlük kotası ortalama yedi bin sözcük imiş.Kadınlar bir araya gelince dedıkodu kazanı kaynamaya başlar.  Aslında biz buna sanal alem de düşünce alış verişi diyoruz Mobil Sohbet Bayan annedir, bayan eştir, Bayan evinde evinin hizmetcisi , dışarda eşinin yanısıra sultandır.  Yaşamın büyük yükü her ne kadar erkekler üzerinde gibi görünsede asıl yük altında kalan kadındır.  Söylenmesi, şikayet etmesi de dogal degilmidir.  Onca yük altında kalmak kolaymıdır bir hayat boyu.
Erkek sadece günün belirli zamanında işte çalışırken bayanın sorumlulugu yedi, yirmidört bitmez.  Toplumumuz da birde şu şekilde algi bulunmaktadır. Mobil Sohbet Bayan anne oldugunda adeta yaşam onun içersinde bitmiştir.  Sadece annedir, cocuklari içersinde bulunmaktadır.Oysa bayan bir bireydir aynı hisleri kanaatleri devam eder.

Mobil Sohbet

Evlendiğin de bayana annelik formati yüklenir, ve bayan bayan olarak algılanmaz.  Örneğin bu tür bir bayana saygi duyulur fakat aşık olunamaz gibi, esasen bayan evlendiğin de adı hitab biçimi dahi degişir.  Mesela teyze abla gibi gerçekleşir.  Anne olmayan bayan bayan sayılmazmış gibi sayılır.  Toplumda annelik ve bayanlık bir bütünmüş gibi algisi bulunmaktadır.
Kadının kucagın da çocugu varsa aşk bitiyor demektir. Kadın ve Aşk Mobil Sohbet  Kadin denince ilk akla gelen kuşkusuz dedikoduları degildir.
Kadın aşktir.. Kadın aşkını da konuşarak anlatır, eger bir bayan susuyorsa erkekler korkmalıdır bence.  Hatta bir şair der ki susan bayan gitmiş kadındır.Bir bayan konuşuyorsa aşkından vazgecmemiş hala ümidiniz var demektir.Şairin biri der ki ; Mobil Sohbet Bir kadin seviyorsa sana ilişkin demektir.Bir bayan seni seviyorsa kesinlikle uyumadan evvel dua ediyor demektir.Senin adınla başlayan ve senin adınla başlayan dualar… Bir bayan seni seviyorsa koklayarak öper.  Seven bayan sevdiği kadar sarılabilseydi kemiklerin kırılırdı.  Ve bayan seni seviyorsa sen ne kadar güçlüysen kendinide o kadar kuvvetli hisseder.  Kadını umutsuz bırakma umudu biten bayan sevmekten beklemekten ve özlemekten vazgecen kadındır..
Belki çok varlıklı olabilirsin herşeyi alabilirsin fakat seni seven bir bayanın maliyeti yoktur.

Mobil Sohbet

Kadınlar susmaz, susmuş bayan gitmiş kadındır,Susmuş bir bayan içersinde sona ermiş bir adamsındır, Bu kadınlar içersinde degişmez degiştirilmesi dahi öneri edilemez maddelerinden bir tanesidir. İşte tamda bu sebepten konuşan kadından şikayet etmeyin.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.