Mobil Sohbet Omegla Sohbet

4 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Omegla Sohbet

Buranın yemekleri bayağı güzelmiş.? gibi tümceler, etkileşim sürecini başlatmak içersinde kullanılabilecek örnekledir.
Yanıt gerektirdikleri içersinde, sohbeti açmak içersinde sual sormak da makul bir yöntem olabilir ? doğal cevaplayan bireyi zor halde bırakabilecek bir sual bulunmadığı müddetçe. ?Bugün bu trafikte sebep gelebildiniz Hiç golf oynadınız mı Hangi kısımda çalışıyorsunuz Ayaküstü uygulanan sohbetlerde kişilerin karşılıklı olarak alakasını çekecek ortak bir Omegla Sohbet   hususu bulmak basit olmayabilir.  Bu süreci basitleştirmek içersinde uygulayabileceğimiz kimi hazırlık teknikleri bulunuyor:  1.  Günde minimum bir gazete ve ayda birkaç mecmua okuyun.  Başka bir kent ya da ülkede olduğunuz hallerde mahalli yayınlara da bir göz atmayı unutmamalısınız. 2.  Çevrenizi gözlemleyin.
Hava vaziyeti, kültürel etkinlikler, inşaat halindeki yeni yapılar, trafik – herşey bir Omegla Sohbet   hususu olabilir.  3. Sektörel mecmuaları ve internet sitelerini takip edin.  Bu yayınlar, işinizle alakalı aktüel bulgular almanızı sağlayacaktır.  Bu tür gazete ve dergilerde bulunan yeni terfi ve aktarım haberleri, yeni tanıştığınız şahıslar ile ortak tanıdıklar bulmanıza bile yardım edebilir. 4.  İlginç hikayeler, istatistikler ve durumlardan meydana gelen yazılı bir data tabanınız olsun. Bunların dışında kısa Omegla Sohbet   değinilebilecek konular kadar, değinilmemesi lüzumlenen konulara da ilgi göstermek lazım: DEĞİNİLEBİLECEK KONULAR DEĞİNİLMEMESİ Lüzumlenen KONULAR
– Hava vaziyeti – Kendisi sağlığımız
– Trafik – Karşımızdaki bireyin sağlığı
– Spor – Fiyatlar, gelir durumu
– Yolcu – Başımızdan geride bıraktığımız şanssız olaylar
– Etraf – Omegla Sohbet   
– Bulunulan kent – Açık hikayeler
– Ortak denemeler – Dedikodu
– Kitaplar – Din
– Sanat – Özel yaşam konusunda şahsi detaylar
Omegla Sohbet   Satış ya da halkla ilişkiler alanlarında çalışanlar gibi, işiniz defalarca kez böyle sohbetlerde bulunmanızı gerektiriyorsa, mesela, günlük olarak tek bir mevzu seçip (farklı insanlarla konuştuğunuzdan güvenilir olduğunuz sürece!) aynı Omegla Sohbet  konusunu değişik ortamlarda yeniden yeniden açabilirsiniz. Tabii iş ortamında aynı insanların daimi aynı konulardan bahsediyor olması, etrafı içersinde sıkıcı da olabilmektedir. Örneğin kimi erkekler içersinde ?Nedir şu bizim grubun hali?? tümcesi, Omegla Sohbet   başlangıcı olarak ?Nasılsın?? manası bile taşıyabilmektedir.

Omegla Sohbet

ile ilgili daimi kendisini yeniden eden tümceler, bu konuya çok alaka duymayan çalışanlara sıkıcı gelebilir.
Ya da aynı şekilde bazı durumlarda çocuk sahibi çalışanlar, daimi çocuklarından söz ederek kendilerini yeniden edebilmektedir.
Bu manada Omegla Sohbet   etrafımızdaki kişileri ilgilendiren, başkalarının da dahil olabileceği konulara odaklandığından güvenilir olmak ehemmiyetlidir.  Tabii bu çocuğu olmayan bir şahsa çocuklarımızdan bahsedemeyeceğiz veyahut futboldan günün maçları anlamayan bir şahsa bir mücadele anımızı anlatamayacağız mananına da gelmez.  Dikkat etmemiz lüzumlenen, Omegla Sohbet   dozunu iyi ayarlayabilmek!
Sohbetler esnasında hepimizin başına gelmiştir? bir saniyelik bir vakit boşluğunun bize bir saat gibi geldiği, makul kelimeleri arayıp da bir türlü bulamadığımız anlar.  Bazen zor bir vaziyet karşısında, bazı durumlarda heyecandan, bazense sırf bir övgü karşısında ne diyeceğimizi bilemediğimizden Omegla Sohbet   çıkar bu bize bir hayat gibi gelen sessizlikler.  Genellikle de mesele, ne diyeceğimizi bilememekten çok, söylenecek en doğru sözü bulmaya çalışmamızdır. Tabii, böyle hallerde sükut, her vakit altın değildir.  Özellikle birdenbire duyduğumuz kötü bir haber karşısında söylediklerimiz, büyülü bir sopa gibi karşımızdaki bireyin kendini henüz iyi hissetmesini sağlamayacaktır.  Elimizden gelen, meselesi ortadan Omegla Sohbet   değil, anlayış ve desteğimizi dile getirmek ve karşımızdaki bireyi dinlemektir.  Kısa sohbetlerde dinleme maharetleri ve gövde dili de makul bir biçimde kullanılmalıdır. Omegla Sohbet   esnasında iletişimimizin açık, net ve anlaşılır olması esas kaidelerden bir tanesidir.  Bu noktada argo kelimeler kullanmamak, yöntem terimlere yer vermemek, cümlelerimizin içersinde ecnebi dilde sözcük ya da kısaltmalar kullanmamak kimi kolay tedbirler olabilir. Bu süreçte gülümsemek, etkileşim merkezimizin açık bulunduğu bir duruş şeklini benimsemek, balanslı bir göz ilişkisi kurmak, öne doğru hafifçe eğilmek, sakin ve anlaşılır bir Omegla Sohbet   tonu kullanmak, gövde dili yönünden pozitif alaka göstergeleri olacaktır.
Böyle bir Omegla Sohbet   nihayetinde, kendisi kendimize alttaki sualleri sorabiliriz:
– Makul zaman gülümsedim mi?
– Gülümsemem tabii ve samimi miydi?
– Duruşum açık mıydı?
– Kollarımı göğsümde kavuşturmamaya ilgi ettim mi?
– Geri çekilmek adına, alakamı belli edecek şekilde öne doğru eğilmeye ilgi ettim mi?
– Ses tonum hevesli ve sakin miydi?Omegla Sohbet  
– Ortalama %80 oranında göz ilişkisi kurdum mu?
– İlgilendiğimi ve söylenenleri takip ettiğimi gösterecek şekilde ara ara başımı hafifçe aşağı-yukarı salladım mı?
Dikkat etmemiz lüzumlenen bir ehemmiyetli kaide da, aynı bireyin yanısıra uzun süreli olarak kalmamaktır.
İdeal ayaküstü sohbet müddetinin, 4 ? 7 dakika arasında bulunduğu özetlenebilir.

Omegla Sohbet

ortamından terk etmek istediğimizde, ?Tanıştığımıza hoşnut oldum.  Ben gidip biraz henüz kıraathane alacağım.? ?Memnun oldum.  Birazdan bir toplantım var; toplantı başlamadan işlerimi toparlamam gerekiyor.? gibi tümcelerden faydalanabiliriz. Kısa Omegla Sohbet   en ehemmiyetli faydası, çalışanların birbirlerini iş dışındaki özellikleriyle de tarife imkanını yaratmasıdır.  Çalışma zamanımızın büyük bir kısmını ayırmamak şartıyla, günde birkaç dakika kısa sohbet ortamları oluşturarak şahıslara alaka göstermenin, böylelikle ?sosyal? ve ?ulaşılabilir? bir imaj yaratmanın ne zararı olabilir ki? Unutmayın: Gülümsemek, her sohbetin ve iletişimin anahtarıdır.Omegla Sohbet  

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.