Mobil Sohbet MobilSohbet

1 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Çağımızın teknolojisi olan Mobil oda ve bunun üstüne kurulan Mobil Muhabbet Siteleri Dünyanın her yerinden insanları birlikte buluşturup onların aynı çatı altında Mobil ederek tanışmalarına vesile olan bir vasıta olarak adlandırırız.Kimilerine göre Mobil Muhabbet üstüne kurulan sayfalar gerçek yaşamdan pek farkı yok gibi geliyor.
Sonuçta bu sayfalara giren insanların gerçek olduğunu bildiğimize göre gerçek yaşamdan defa çok bir farkı olmadığını görebiliriz.Sadece burada insanlar birbirlerini görerek değilde aratarak Mobil ettikleri içersinde yerine Sanal dünya diyoruz.
İşte Bu Sanal Dünyada insanlar günlük hayatlarını geride bırakıp o lâhza olmak arzuladığı insan olmak içersinde Mobil Sitelerine girerek kendilerini olmak istedikleri gibi göstermeye çalışırlar.
Bu Tür Mobil Muhabbet Sitelerinde gerçekte bizler içersinde insanları tanımak yerine harika bir vasıta.Çünkü Yüzlerce insanla eş zamanlı Mobil edip değişik karakterler ile ilgili bilgili olabiliyorsunuz.
Gerçek hayattada gerçekte insanları tanımamız içersinde Sanal dünyada dolaşmak hiçte fena düşünce değil.
Yakın vakitte tanıştığım bir kadın dostum Mobil Siteleri ile hiç ilgisi olmamasına karşın babasının ricasına karşı koymamak içersinde Mobil Sitelerine giriş yapan ve orda birçok insanla tanışıp kendisi acısından dışardaki yaşamında insanları tanımak içersinde güzel bir tecrübe olduğunu söylemişti.
Aslında bizlerde Sanal Dünyanın gerçek bireyleriyiz.Kimi vakit olmak istediğim gibi,kimi vakit hiç olmayacağımız biri gibi olmayı seçenek ederiz.
Gerçek olan birşey var Sanalda Olsa Realde olsa Hiçbir zaman Olduğumuzdan başkası olmamaktır.Asıl hadise Neysen O olmaktır

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.