Mobil Sohbet Mobil Sohbetler

4 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Mobil Sohbet Türkiye’nin Bayram hediyesi geliyor , Bay kadın Mobil Sohbet , Mobil Sohbet odalarin da sizlerde bayram hediyenizi alabilmek istemez misiniz.Sizler içersinde düzenlediğimiz ve en güzel şekilde keyif alacağiniz arkadaşlariniz eşliğinde güzel vakit geçireceğiniz Mobil Sohbet Odalari Türkiye’de yankılanmaya başladi dahi Sitemize giren kullanicilara en güzel şekilde Mobil Hediye başliği altinda güzel hediyelerimiz olacaktir.
Kimi insanlar diyor şunlar nedir ve nerelerde daha kullanişli gerçekleşir bunu en fazla kimler ve ney içersinde yapar.Aslinda Mobil Hediye diye birşey yoktur bu sadece şahsi bir olaya bakış olarak düşünelim insanlarin henüz istekli henüz güzel Mobil Sohbet etmeleri içersinde insanlara bir teşvik diye biliriz.Biz sitemize giren kullanicilar içersinde bizlerle güzel vakit geçirenler ve her vakit bizleri seçenek eden kullanicilar için Mobil Hediye olarak bir kampanya başlatmiş durumdayiz dilerseniz bunlardan kısaca bahsedelim, unutmayin bu sadece Mobil Sohbet site kurucusunun başlatmiş oldugu bir kampanyadir.Öncelikle Sizler içersinde avantajli olan ve daha güzel ve heycanli duruma gelmesinde ki en büyük etkenin ne olduğuna bakalim dilerseniz.
1-) Mobil Sohbet odalarina geldiğinizde ve rumuzunuzu kayit ettiğiniz taktirde Size server içersinde VİP ÜYELİK tahsis edilecektir ve her vakit Server içinde misal : VİP_Sema Mobil Sohbet sitesine giriş yapmiştir ve tüm odalar’da ( ) voice olarak başka normal kullanicardan henüz üst siralarda olacağinizi unutmayiniz.
bu takıyı alabilmek için rumuzunuzu kayit faktörüz misal : /ns register şifre mailadresiniz (mail adresi size ilişkin ve kullandıgınız e-posta adresi olmalidir) bu şekilde odamızda özel kullanıcı konumuna gececeksiniz
2-)Mobil Sohbet odalari salonlarinda Sohbet ederek kendisini kanıt etmiş kullanıcılarimiza diye tanımladığımız gibi VİP TAKISI verilecektir.
ve kendini takip etmemiz içersinde ilgi edeceğimiz nedenler şunlardir : çevrimiçi müddeti , sohbeti , insanlarla diyaloglari , mirc mobil bunlara ilgi edilerek kullanıcıya Küresel kanallarda Cerrah başka bir deyişle Kanalda görevli olma takısı verilecektir.ve bu server içinde adim adim artan bir görevdir.bunu kendiside görecektir.Ve çok eglenceli ve güzel bir misyon oldugunu anlayacaktir.En üst civara kadar çıkmak isteyecektir.
Sunucu içersinde (Haflop,op,Sop,Founder) olarak adlandırdıgımız takılar sunucunun bel kemiğidir ve bunlari güzel bir başari ve tertip et egosuz olarak muvaffak olan kullanicilarimiza , mobil Sohbet odasinda Yönetici olma hakkı sağlanacaktir.Bunlarda : oper/admin takılari alarak kalifiye bir sitede yönetici olma zevkini yaşayacaktir, tamamen fiyatsız Mobil Sitesi olarak Türkiyeye damga vuracağimiz bir konumda olduğumuzu unutmayiniz.
3-) Mobil Sohbet odalarin da Kendisi identiniz kendisi hostunuz başka bir deyişle sizlerin tespit ettiği bir şekilde taninma istemez misiniz misal Rumuzunuzun önünde ya da arkadaşinda sizin seçtiğiniz kelimelerin yazmasi Sizin kanalda girişlerinizin farkli olmasini istemez misiniz Mobil Sohbet farkı ile bunun örneğine bir bakalım dilerseniz.örnek verirsek ve henüz acıklamali olmasi içersinde sitemizi ziyaret edip görsek olarakda göre bilirsiniz.Sevdiğiniz birşeyin ya da hoşunuza giden bir yaziyi kanala giriş yaptiğiniz da görülebilir ( Misal : Nick: Sanem M.Kemal@ATAM) olarak yazdiğiniz da sizin bundan sonra özgün ve herkesten farkli bir girişiniz olacaktir.Otomatik olarak tanımlanacaktir.
4-) Mobil Sohbet odalari sitesinde bu Mobil Armağan her giren kullaniciya verilmeyecektir ve site içersindeki tüm kanallarda gözükecek olan bizlerin (Greetekle) olarak tanımladiğimiz bir mesajdir.isterseniz bunuda kısa bir misal ile acıklayip mobil sohbet odasinda sebep bir fark yarattiğinizi anlatalim.örnek: Sanem Kanala giriş yapmiştir:Giriş Mesaji: Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa..şeklinde greet mesajiniz tüm kanallarda görülecek ve dilediğiniz renk tonuyla renklendire bileceksiniz.5-)Mobil Hediye bunlarla sınırli kalmayacaktir ve son olarak olarak siz kıymetli kullanıcılarimizi düşünerek ve en güzel paketi en sona sakliyoruz. Mobil internet hediyesi olarak herkez’e verilecek bir armağan olmadiğini ve sitemiz içinde en fazla vakit geçirip mobil Sohbet odalarinda kendini iyice söyleyen ve tanitan kullanıcımıza verilecek olan bir Mobil Hediye olduğunu belirtmek isteriz.
Herkeze verilmeme nedeni şudur ;
Mobil Hediye internet paketi bizi seçenek eden ve bizlerle daima irtibat’da kalan kullancılarimiza verilecektir.
her vakit yenilenecektir.
Bunu tabiki güvendiğimiz inandığımız kullanıcılar ile paylasacağiz Size güvenmemiz içersinde bizim ile 1 ay kadar kısa bir zamanı beraber geçirmeniz ve Mobil Sohbet odalarinda bizlerle vakit geçirmeniz yeterli olacaktir. ilk etapda 2 gb kadar bir internet paketi sağlanacaktir.
her ay 1o kullanıcı tespit edilip bu 1o kullanıcımıza armağan mobil kampanyasi adı altinda internet hediyesi olarak verilecektir.

Mobil Sohbet

Sizlerin daha süratli ve henüz güven içersinde sohbet faktörüz için Mobil Sohbet farkını henüz güzel görmeniz içersinde bu uygulamayi 01.07.2017 tarihinde işleme alacağiz çok çok yoğun talep olacağini düşünüyoruz ve diye tanımladığımız gibi her ay 1o kullanıcı belirleyeceğiz bu kullanıcılari belirlememiz oy birliği ya da kura şeklinde olmayacaktir. Mobil Sohbet sitesinde daha çok vakit yaşamış , daha çok sohbet’e katılan kullanıcılarimiza idare tarafindan seçilip Mobil Hediye adi altında kampanyamız sunulacaktir.
İşte Sizler içersinde yeni senede yeni Mobil Hediye bunlardir .Sizlerde bundan sonra fiyatsız internet paketi kullanmak istiyorsaniz bizlerle vakit geçirerek sadece sitemizde yer alarak bu kampanyandan faydalana bilirsiniz.
bizim sitemizde oldugunuz gibi muhtelif sosyal basın sitelerinde’de gezinti yapabilirsiniz.
sadece armağan aldığiniz paketin yeniden ayrılması içersinde ve fiyatsız hudutsuz internet paketini daima kullanmak ve sadece kontur parasi ya da fatura parasi sunarak telefonunuzda kalici olarak Mobil Sohbet uygulamasi oldugu taktirde sizler en güzel şekilde yararlana bileceksiniz.
Sizler içersinde sundugumuz ve sunmaya devam edeceğimiz armağanlar, kampanyalar bunlarla sınırli kalmayacaktir.
Türkiye’de yeni bir yüze ve kimliği bürünen mobil Sohbet sitesi kullanıcılari içersinde herşeyi fikir ediniyor ve herşeyin en güzel şekilde başarili ve kalici olmasi içersinde sunduğumuz sözleri tutacağimizdan kimsenin kuşkusu dahi olmasin sadece sizler için  Mobil oda Armağan kampanya şartlarini adamakıllı okumaniz ve anlamanız halinde Mobil Sohbet odasina giriş yapip kendinizi tanitip rumuzunuzu kayitladiğiniz andan itibaren tutumlariniz sohbetleriniz şahsi diyaloglariniz işleme alınmaya başlayacakti.Bay Kadın gençlerin henüz sıhhatli sohbet etmesi henüz emin şekilde internette sörf yapmalari içersinde herşeyi düşünüyoruz.Bu kampanya sadece Mobil Sohbet sitesi içersinde geçerlidir.
Başka bir sitelerde bu tür bir kampanya ile karşilaşmayacağinizi bilmeniz gerekmektedir.Herkezin huzur içersinde severek ve tolerans ile sohbet etmesi için uygulamamiz kampanyalarimiz fiyatsız internet paketi devam edecektir.Bu sadece henüz bir başlangıç oldugunu göreceksiniz.
Sizler içersinde en kalifiye ve emin bir sohbet ortamı olmasi istiyorsaniz bizi seçenek faktörüz yeterli gelecektir.
Sitesi iy igünler iyi sohbetler diler..Sohbetin gerçeği Türkiye’nin gözdesi

Mobil Sohbet

iyi günler diler…

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.