Mobil Sohbet Mobil Sohbetim

1 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Kıraathane bir Başak insanının muhabbetiyle her vakit iyi gelir. Hele bir de üzerine fal muhabbeti olursa henüz da iyi gelir.
Çok muhabbet değil lüzumsuz muhabbet çabuk ayrılık getirir Başakla. Boş konuşan insanlara tahammülü yoktur. Özellikle kafası doluyken.
Bir Boğanın başını en güzel yapmış şey mutluluktur. En defa onunla sarhoş gerçekleşir ve en fazla mutluyken muhabbetine doyum olmaz.
Bir kötülük yaptıktan ardından pişmanlık hissetmek Allah’ın inayet ve muhabbetine mazhar olmanın delilidir. Bir memleketin artması ev ve aile muhabbetine bağlıdır. Kahve efkâr gerçekte sevgi gizli isminde, efkâr tatlanır zira muhabbet var tadında. Çayın kalabalıkla arası iyidir, muhabbeti kuvvetlidir. Oysa kıraathane, ya yalnızlık ister veyahut sevgili. Hiç kimse görmesin tanımasın beni bu gece çekemem boş muhabbetleri, dokunmayın bırakın kendisi halime yel nerden yapıtsa adisyon kitap yok bu gece. Bana benle sebep konuşmuyorsun muhabbeti yapma. Senin benim msn’mde bulunman bir imtiyaz esasen unutma. Hiç kimse görmesin tanımasın beni. Bu gece çekemem boş muhabbetleri. Dokunmayın bırakın kendisi halime.
Rüzgâr nerden yapıtsa adisyon kitap yok bu gece. Hiç, Kimse, Görmesin, Tanımasın, Çekemem, Boş, Muhabbet, Dokunma, Yel, Nerden, Yapıt, Adisyon, Kitap, Yok Erkek dişi sorulmaz, muhabbetin dilinde. Hakk’ın oluşturduğu her şey, yerli yerinde. Bizim nazarımızda, bayan erkek farkı yok. Noksanlık da, noksanlık de; senin görüşlerinde. Sevgi muhabbet kaynar yanan ocağımızda Bülbüller şevke gelir gül açar bağımızda hırslar kinler yok gerçekleşir aşkla meydanımızda aslanlarla ceylanlar arkadaştır kucağımızda. Benlik davasını bırak muhabbetten olma ırak sevgi ile dolsun vicdan toleranslı olmaya bak. Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla Mevlid kandiliniz kutlu olsun. Ne acayip gerçekte yaşın yirmi gerçekleşir sebep geldim demezsin bu yaşa fakat 460 günün muhabbetini yapıyoruz!
Kimi vakitler bulunmaktadır en muhabbetli en güçlü ve en güzel, en samimi müminin bayramıdır bu tür vakitler.
En güzel günün cuma bayramın olsun.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.