Mobil Sohbet Mobil Sohbet Odalari Javasız

4 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

1-) Mobil Sohbet odalari ücretli olma sebepleri ağırlıklı site kurucularinin çok çok alan adı alarak ve yıllık 2oo TL keadar ödenmesi basit olan bir rakamı abartmalari ve insanlarin üzerinde baskı kurmalaridir.
örneğin : Benim sitemde çok user var sizlerde gelin yöneticilik istiyorsaniz üçretli adminlik ya da kanal görevliliği veriliyor. Buınlar’a aldanmayin ve bunlar’a müsaade etmeyin internetinizin parasini sizler verirken sizler Mobil Sohbet  eder iken sebep onlara para kazandırmak gibi bir niyetiniz olmali. Zaten sitelerine girerek sitelerinde bulunarak onlar’a bi nevi sanal para kazanıdırıyorsunuz sanal para şeklinde de değil gerçek manada paradir.

Mobil Sohbet

2-)Mobil Sohbet Siteleri hep üçretli mi olacak diyorsaniz Türkiye pazarinda o kadar çok mirc mobil sitesi var ki artık hergün fakat her sabah mirc sitesi açiliyor diye biliriz. aslında herkezin bir grubu var herkez kendisi odasinda sohbet etmek istiyor bu gerçekte çok güzel birşeydir ve taktir edilmelidir sonucta mirc mobil yalan insanlar para vermezler fakat onlara bu ortamı gerçekleştiren insanlar para verirler bunlarda onlarin farkında dahi olmazlar perde arkasinda olan ne vardir kimse bilemez tabi mevzu muhabbet olunca herşeyin güzel olacağini tahmin ediyorum.
3-)Mobil Sohbet İnsanlar emek harcayip Mirc Mobil odalari kuruyorlar kendilerini bilmezler ve mirc aleminde ” LAMER” diye adlandırılırlar.
ve bu tür insanlar hiçbir yerde barinamazlar ve hiçbir şekilde dostlari arkadaşlari olmaz.sadece bu tarz insanlar kullanılırlar ve kullandıklarini anladıklari anda her yere saldiri yaparlar. İNsanlarin emeği varken para harcamişken onlarin değerlerine zarar vermeleri hiç dogru değildir.
Biz bundan sonra bu tür hücum yapanlarin ” İP” adreslerini alarak kişilik haklarimiza ve para harcadiğimiz içersinde parasal zararimizin karşilanmasi içersinde bilişim suçlarina sevk ediyoruz şikayetçi oluyoruz sizlerde bu yolla yapa bilirsiniz.Sonuçta bu tarz Mobil Sohbet odalari meydana getiren ve kuran insanlarin bir hayali var o hayalleri kimsenin çalmasina yıkmasina viran etmesine kimsenin hakki olduğunu düsünmüyorum.

Mobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.