Mobil Sohbet Mobil Sohbet Cep Telefon

4 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Mobil Sohbet

Dünya’nin merak sardığı Mobil  servisi doğrusu ücretli olacak mı yoksa olmayacak mı tartişmalarin alaka odaği oldu diyebiliriz.
Aslında Türkiye’de mobil programlar ücretli bir rol almamaktadir. Aksine insanlari çekmek içersinde bulunduklari siteye getirmek içersinde reklamlar yaparlar. Bizler Mobil Sohbet uygulamasini Sunarken hiç bir şekilde ücret almak içersinde bu sistemi kurmuyoruz. Tam aksine kullanıcılarin birbirleriyle sıkı diyaloglar kurmasi içersinde herşeyi fiyatsız yaptiğimizin zaten farkındasiniz Mobil Sohbet e gelen kullanıcılar bu keyfi yaşamaktadir. Mobil Sohbet  kanallarimiz mevcuttur yorumlardan sohbetin ne kadar süratli geliştiğini göre bilirsiniz . Sizlerde caninizin sıkıldıgını anladiğiniz anda mobil uygulamamizi kullanarak fiyatsız erişim sağlaya bilirsiniz.Genellikle ise Mobil  avrupa’dan giren kullanıcılarin da memleketi ne kadar hasret ve özlem duyduklarini belli ediyorlar. ücretli dahi olsa mobil program alacaklar girecekler Mobil servis şu an için ve edebiyete kadar fiyatsız kalacaktir Sizlerden ücret veyea kontur karsılıgı talepde bulunanlarin mobil kanalın dan cıkmalisiniz.

Mobil Sohbet

insanlarin paralarin da gözü olanlarin sitesinde değil insanlarin gönlünde olan sitede Mobil Sohbet  da buluşmaniz dileğiyle.Yeni Giren
kullanıcılar içersinde Kısaca Ihtiyaç duyulan Olan Bulgular :
1-) Mobil Sohbet  E-posta ADRESİ DOĞRU OLMALİDİR. RUMUZ ŞİFRENİZİ KİMSEYLE PAYLAŞMAYİNİZ. TC. KİMLİK Ya da KART NUMARASİ TELEFON GİBİ NUMARALAR VERMEYİNİZ.  SİZLERİ RAHATSİZ EDENLERİ OPERHELP KANALI DA ŞİKAYET EDEREK UZAKLAŞTİRA BİLİRSİNİZ.
2-) Mobil Sohbet  Içinde KİŞİLERİ BİRBİRLERİNE OLAN SOHBETİ SEVGİ SAYGİ Içinde DEVAM ETMEKTEDİR.KÖTÜ Soz KÜFÜR GİBİ DAVRANİŞLARDA KANALDAN UZAKLAŞTİRALACAKSİNİZ.
1 SAATLİK Konuşma YASAĞİ GETİRİLECEKTİR SONRASİNDA KONUŞMAYA DAHİL OLABİLİRSİNİZ.
3-) Mobil Sohbet  DA GÖREVLİ Yetki sahibi OLAN KULLANICILARİMİZ SİZLERE RAHATSIZLIK VERENLERİ Belirleme EDEREK ONLARİ KANALDA UYARİP TARTİSMAYA Nihai VERECEKTİR.

Mobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.