Mobil Sohbet Mobil oda Sohbeti

4 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Mobil Sohbet

Türkiye’nin Yeni Yüzü Gençlerin heran kullandıklari bir mobil uygulamayi henüz önce hayatinizin da karşisina kesinlikle cıkmıştır.
Batman gibi kışlarin sert ve kesif geçtiği aylarda dahi internet kesintilerinden ardından ileri teknolojiye sahi cep telefonlariyla mobil sohbet sitelerin de rahatlıkla bağlantisi kesilmeden sohbetine devam ede biliyor.Kullanicilar içersinde hazirlamiş olduğumuz mobil program da Leptop kullanmiyormuş hissine sahip oluyor. Mobil  yoğun oldugu bir mobil sitede Mobil Sohbet  sorunlarini konusuyorlar Batman halkının bir ortak noktada buluşarak birbirlerini dinlemeleri yeni dost edinmeleri ve en büyük süpriz ise sitenin yöneticisi tarafindan batman’in belirli ilçelerinden giren kullanıcılarin birbirlerine atmak istedikleri resimleri görevliler dahilin de makul video fotoğraf muhtevalı eglence gaye ile atilmiş sunumlari yayinlamaktayiz.Kullanicilarimiz Mobil Sohbet  programi içersindeyken karşilarinda ki kullanicilar ile iletişimin ve Mobil  henüz yüksek nitelikte olmasi içersinde insanlarin sanal da olsa inşa etmek istediklerine bizde takviye olarak Mobil Sohbet  de yaşam sürdürmek güzel bir duygu ve bağlilik oldugunu biliyoruz.Aslnda dicle’nin aktiği topraklar farkli olmaz mı sizcede Türkiye’nin sayili şehirlerinden olan Batman ve antik şehiri hasankeyf üç bini aşkın mağarası, orta çağdan kalma tarihi köprüsü, külüstür çarşısı, camii minareleri ve tarihsel anıtlarıyla bir tabiat harikasıdır.
Şanlıurfa’dan ardından alanda ikinci gelmektedir. Şimdi de gençlerimiz bu geçmişi bahsetmek içersinde de bir mobil site de buluşup diledikleri gibi tarihlerini konuşa biliyorlar ne kadar da güzel gerçekte birbirini tanimayip da saygili konuşan bir milletiz.Mobil Sohbet  odamiz sizler içersinde tamamiyle fiyatsız kalacaktir. Sitemize girdiğin andan itibaren rumuzunuzu operatör tarafindan biliyorsaniz kendiniz de /ns register ŞİFRENİZ E-posta ADRESİNİZ şeklinde doldurarak kayıt altına almış oluyorsunuz.

Mobil Sohbet

adinda bizim tarafimizdan güvenliğiniz ve site dışı saldıralardan korunmaktasiniz. site içinde sohbetinizin düzeyli düzeyle olmasini sizden rica etmekteyiz. Siyaset’i ileri derecede kadar tartişacak kadar bahsetmek yasaktir. Mobil Sohbet  içinde ULU ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’E Yönelik ırkçı ya da kötü davranişlarda siteden uzaklaştiracaksiniz.Bu şekilde kayıt işlemleriniz oluşturulmuş durumdadir. Sohbetinize baslaya bilirsiniz. Mobil Kanallar ile ilgili malumat vermek icabında kısaca söyle özetleye biliriz.
1-) Radyo , Mobil Sohbet odalarimiz Sohbet’e açıktır.
2-) yarisma , islam , carkıfelek gibi beş adet kanalımız Sohbet’e açıktır
3-) Rumuz ve irc kanal sorunlari içersinde #Help
4-)Yönetici ve Kanal Sorumlulari içi #Operhelp
Sunucumuzun kısaca kullanıcılar içersinde vermiş oldugu güvenlilik ve sağduyu içersinde Mobil Sohbet  sitelerin de dilediği gibi vakit geçirecektir.
Yurt disi girişlerimiz

Mobil Sohbet

aratarak en güzel şekilde kalıcı arkadaşlıklarin önüne gececektir.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.