Mobil Sohbet Görüntülü Mobil Chat

4 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Mobil Sohbet Sevgili okurlarım size bu yazımda kısa bir hikayemle başlamak istiyorum ve sonrasında konumuza sebep bağdaştırdığını anlayacaksınız. Hayat gerçekte real (gerçek) sanal (yalan) olarak bölünüyor fakat ikisininden de bir farkı yok yaşamın.
Mobil Sohbet Eskiler de yaşadığım bir vakası bassedeyim.Sanal alemin sohbet düynasına uzun bir sene evvel başlamış bulunmaktayım gerçekte.
Lakin oldukça bir ara vermişliğimiz oldu tabiki. Sizin değilimizle Mobil Sohbet  başka bir deyişle sanal Mobil Sohbet platformu sucunularına takıldığım ve sahibi olduğum sunuculardan gerçek ve sanal yaşamın sebep aynı olduğunun kanıtına oldukça varmıştım.
Bir gün uzun vakittir aut çıkmamış, dolaşmamıştım. Beni masanın başına bağlayan bilisayardan uzaklaştım, aut çıktım.
Aslında insanların varlığından haberdarsın ve onlar da senin varlığından haberdar sokakta yürürken, karşı karşıya giderken baş sallayıp göz göze gelerek selamlaşmak ayrı bir tat sağlıyor. Mobil Sohbet Karşıdan karşıya geçerken yardımcı olan insanları, bişiyi kaldıramadığında derhal yardımına koşan kişileri görüyordum. Bu günlük şunlar bana yetmişti. Hemen haneye gidip bilgisayarımın başına oturup sanal ortama girdim.
Giriş yaptığım andan itibaren insanlar selamımı beklemeden hoşgeldin demeleri çok hoş bir vaziyet meydana getirdi yine bende.
Selamımı verdikten ardından halimi hatrımı soran arkadaşlar, dostlar noksan olmasın hiç bir vakit hayatınızdan.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet o gün içinde yaşadığım hadiseler aklıma geldi.Sanal diye bazı durumlarda insanlar yalan dolan olarak algılasada gerçekte hiç bir değişik olmadığını bir bölüm da olsun anlamıştım. Şimdi konumuza gelirsek sevgili dostlarım Bizi sanal aleme bağlayan Mobil Sohbet o zamanlar’da tek bilgisayar bulunduğu içersinde fazlası vakit günümüzün tamamını bilgisayar başında geçiriyorduk. Aradan seneler ardından tekrar’dan sanala girdiğimde ise şu vakası gördüm. Teknoloji süratle gelişiyor süratle yeni icatlar yeni ürünler çıkıyor pazara.
Çok güzel bir konuya değinmiş insanlar var teknoloji vasıtası ile. Eski den başından ayrılamadığımız sanal alemin akıllı telefonlar üstüne değinmesi ve akıllı telefonlara storeden eklenerek mobil sohbet harkülade olmuş.İnsanlar mobil sohbet vasıtası ile bilgisayar başında kalmadan, muhabbet edebilecek sohbet edebilecek aynı şekilde sanal radyo ile eğlenceli bir zaman geçirebilecek. Bütün gününü bilgisayar başında yaşamış insanlar içersinde ise yer almaz bir velinimet olmuş. Takdire şahen mobil sohbet uygulamalarıyla bağımlısı bulunduğu sanal alemin sahilde, cafe’de, büyük alış veriş merkezlerinde iş bölgelerinde her kısımda kullanabilerek ne dostluklardan nede arkadaşlarıyla birlikte sohbet etmekten geri kalmayacaktır.
Mobil Sohbet Peki ya siz sevgili okurlarım henüz denemediniz mi? Hala bilgisayar başında tüm zamanınızı harcıyormusunuz. ? O vakit Mobilsohbet’i denemenizi tavsiye ediyorum. Dilediğiniz yerde istediğiniz şekilde Mobil Sohbet ve radyo keyfinin keyfini çıkarın. Bir ardından ki yazımda görüşmek üzere.

Mobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.