Mobil Sohbet Arkadaşlık Sitesi

4 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Kampanyalara Hazir misiniz ? Mobil Sohbet sitemizde sizlerde ayın kullanıcı olmak içersinde Hak Kazana bilirsiniz.
Nasıl mi Mobil Sohbet odasina giriyorsunuz. Rumuzunuzu kayitliyorsunuz.
sonrasinda ne mi yapiyorsunuz.Mobil Sohbet Kanalındaki Sohbetler:Mobil Sohbet Kanalı Sunucunun Küresel kanalidir her siteye bağlanan kullanıcı bu kanala otomatik giriş yapar. ve bu kanalda Sunucunun tüm görevlileri Administatör’leri yer alir bu kanalda Kendinizi tanitmaniz yeni arkadaşlar arkadaşlıklar kurmak içersinde en en uygun kanal oldugunu söyleye biliriz.Cünkü Mobil Sohbet kanalı demek Sunucunun gözü bebeği diye tanımladığımız olaydir. Bütün herkez ordadir ve herkez kanalda cerrah olmak içersinde Sohbet eder Mirc mobil programını kullanarak sürekli bir kullanıcı olduğunu gösterir. Çoğu sitelerde şu kaide vardir. Kendinizi tanidin bizimle vakit geçirin ve sizi Operatörler arasinda ekibimizin içine dahil edelim diye bir uygulama vardir. Bizlerde bu tür yaklaşimlari pozitif karşiliyoruz cünkü her önüne gelen Küresel mobil Sohbet kanalında görevli olsaydi bir manası olmazdi diye biliriz. Dediğimiz gibi 1o gün kadar vakit geçirdiğiniz taktir de sizlerde Kanal operatörlüğü içersinde en alt seviden hani OP (@) olarak ilk kanal görevliliğine adiminizi atabilirsiniz. Sonrasi esasen tabir yerindeyse iplik söküğü gibi geliyor diye biliriz.

Mobil Sohbet

Amaç tabiki Mobil Sohbet odalarinda güzel vakit geçirmek yeni taniştiğiniz insanlar ile doyasiya eğlenceli sohbet etmektir.
Sonrasinda Mobil Sohbet odasinda yönetici olmak Nasil yapılıyor :Mobil Sohbet odasinda yönetici olmak 5 aşamadan geçe biliyor diye biliriz.
Administratörlükler farklı alanlar içersinde farkli görevler içersinde eklenmektedir. IRC OPERATÖR’lüğünden başlayarak ROOT Administratör’lüğe kadar çıkış sağlaya bilirsiniz. tabi diye tanımladığımız gibi her yöneticinin ayri bir vazifiyeti vardir Server içinde Dilerseniz bunlardan kısaca bahsedelim:
1-) Mobil Sohbet Help Founderliği Server içinde ki komutlari bilen insanlar Helper ya da Helpsop Helpfounder olarak Server içinde ki Mobil Sohbet odalarindaki kullanıcılarin takıldığı noktalar da yada bilmedikleri ve ögrenmek istedikleri işlemler Sonucun da #Help odasina girerek Mobil Sohbet odasinda kullana bileceğiniz komutlari ögrene bilir ve eğitimler neticeninde komutlari sizde öğrenerek tecrübeli bir Helpsop ya da Helper olabilirsiniz.
2-)Mobil Sohbet Global Kanallar Görevlisi bu bölgede Sunucu yöneticisi Mobil Sohbet Sitesi içinde ki Tüm Kanallardan Mesuldür ve Kanal Founderleri ile devamli etkileşim içinde #Staff #globalops gibis kanallarda Yetkililer ile bir olacağiniz kanaldir.
Kanal Sorumlusu adminler ve Founderlerin Help bilgisine sahip şahıslar olmalidir.
3-)Mobil Sohbet Nickserv başka bir deyişle server içersindeki Rumuzlardan ve kayitlardan mesul kişilerdir bu kişilerinde Help bilgisi olmalidir ve Nick başka bir deyişle Rumuz kayit eden Mobil Sohbet kullanıcılarinin sorunlariyla ya da sorulariyla ilgili server içersindeki alaka ve alakalari olmalidir.
4-)Mobil Sohbet Sunucu içersindeki Radyo kanalı Sunucunun can damaridir diye biliriz Neticede kullanıcılar Mobil Sohbet server içinde güzel vakitler geçirerek radyo kanalından heves isteye bilir ya da radyo yayini yapabilirler.
Canlı yayina misafir olabilirler sevdiklerine seslerini duyura bilirler..
5-)Mobil Sohbet Server içersindeki Network başka bir deyişle Server genel sorumlusu olarak atandiği görevde Server içersindeki tüm departmanlarda vazifesini üstlenir Departmanlardan görevli olurlar.
sirayla alttakinlerin calısmalarina göre yetkilerini yükseltirler ya da alçaltirlar. Mobil Sohbet odasindaki görevleri bunlardan ibarettir.

Mobil sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.