Mobil Sohbet Akıllı Telefonlar Sohbet

4 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Mobil Sohbet Herkes bilir kıraathane yanlız da içilir fakat çay hiçbir zaman yanlız içilmez. Çay demek bize göre beraber toplanıp sohbet etmek beraber olmak dertleşmektir.Çayı tek basınıza içtiginiz de hiç bir tad alamaz mutlu olamazsınız. Bir demlik çay yaptıgımız da kesinlikle yanımıza birilerini çagırır oturup sohbet ederiz.Toplanmak Mobil Sohbet  etmek bahsetmek insanları mutlu eder, birlik beraberlıktir çay.Çogumuz eskisi gibi büyük aileler, büyük hanelerde oturmuyor bu nedenden dolayı konuşmayi dertleşmeyi unutmuşuz. Konuşup dertleşmedıgımız içersinde yanlızlaştık ve dertlerimizi konuşup dertleşemedigimiz içersinde herşeyi içimize atar olduk ve bu nedenlesinirli fertler olduk cıktı.Mobil Sohbet Günümüz de büyük şehirlerde yaşıyor kücük hanelerde oturuyor ve bu nedenden dolayı küçücük çekirdek aileler içersinde yaşıyoruz.Ama önceden öylemiydi..

Mobil Sohbet

.Babaanneler, dedeler, halalar, amcalar, yengeler ve hem de kuzenler eşliğinde oturuyor akşam yemeklerinde masalara doluşur ve yemeklerımızı yerdık.. Mobil Sohbet  Herkes gün içersinde ki hadiseleri hayat sürdürdükleri herşeyı paylaşır ve o aile içersinde sevinç, sohbet ve hem de kavgalar noksan olmazmış.Ne güzelmiş meğer önceden degilmi…Mobil Sohbet  Şimdilerde ise sadece akşam yemeklerin de bir araya gelen aileler olduk hem de akşam yemeklerinde dahi bir araya gelmek cok cok zor duruma geldı. Hafta sonları belki akrabalarımızı görebiliyor konuşabiliyoruz.Kimine göre belki yanlız yaşam sürdürmek cok iyi kimine göre de külüstür günler iyi bu mevzu tartışilabilinir fakat hiç kimse eskisi gibi mutlu aileler mutlu şahıslar oldugumuzu söyleyemez.Çünkü bahsetmek dertleşmek iltimat etmek insanların esas ihtiyaclarından.Mobil Sohbet Temel gereksinimiz olan bahsetmek dertleşmek ve hem de güvenebilmek bugünkü de o kadar efor ki etrafımız da cok çok fırsatcı güvenilmez fesat insanlar varkiBen ve benim gibi dostlar bir sohbet sunucusunda buluştuk ve her sabah sunucumuzda aile ortamında bir bardak çay tadında günlük neler konuşulur herşeyimizi burada konuşabiliyor ve hem de biliyormusunuz real hayatımız da çevremizde ki birçok şahıstan henüz cok güvenebilecegimiz şahıslardan henüz cok güvendigimiz bir bölge oluşturduk Mobil Sohbet
Sizler de sohbet etmenin güvenmenın ayrıcalıklarını unutmuş ve yenıden tatmak isteyenlerdenseniz Mobil Sohbet  sunucumuza bekleriz.
Unutmayın bir bardak çay keyfi ile sohbet bizimle cıkar…

Mobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.