Genel Mobil Oda

4 ay önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Türkiye’nin Bayram hediyesi geliyor , Bay kadın mobil Sohbet , Mobil Sohbet odalarin da sizlerde bayram hediyenizi alabilmek istemez misiniz.
Sizler içersinde düzenlediğimiz ve en güzel şekilde keyif alacağiniz arkadaşlariniz eşliğinde güzel vakit geçireceğiniz mobil Sohbet Türkiye’de yankılanmaya başladi dahi Sitemize giren kullanicilara en güzel şekilde Mobil Armağan başliği altinda güzel hediyelerimiz olacaktir.
Bazı insanlar diyor şunlar nedir ve nerelerde henüz kullanişli gerçekleşirbunu en fazla kimler ve ney içersinde yapar.
Aslinda Mobil Armağan diye birşey yoktur bu sadece şahsi bir olaya bakış olarak düşünelim insanlarin henüz istekli henüz güzel Mobil Sohbet etmeleri içersinde insanlara bir teşvik diye biliriz.
Biz sitemize giren kullanicilar içersinde bizlerle güzel vakit geçirenler ve her vakit bizleri seçenek eden kullanicilar içersinde Mobil Armağanolarak bir kampanya başlatmiş durumdayiz dilerseniz bunlardan kısaca bahsedelim, unutmayin bu sadece mobil Sohbet  kurucusunun başlatmiş oldugu bir kampanyadir.
Öncelikle Sizler içersinde avantajli olan ve henüz güzel ve heycanliduruma gelmesinde ki en büyük etkenin ne olduğuna bakalimdilerseniz.
1-) mobil Sohbet  geldiğinizde ve rumuzunuzu kayit ettiğiniz taktirde Size server içinde VİP Azalık tahsis edilecektir ve her vakitServer içinde misal : VİP_Sema Mobil Sohbet sitesine giriş yapmiştir vetüm odalar’da ( ) voice olarak başka normal kullanicardan henüz üst siralarda olacağinizi unutmayiniz.
bu takıyı alabilmek için rumuzunuzu kayit faktörüz misal : /ns register şifre mailadresiniz (mail adresi size ilişkin ve kullandıgınız e-postaadresi olmalidir) bu yolla odamızda özel kullanıcı mevkisinegececeksiniz.2-)Mobil mobil Sohbet  salonlarinda Sohbet ederekkendisini kanıt etmiş kullanıcılarimiza diye tanımladığımız gibi VİP TAKISI verilecektir.
ve kendini takip etmemiz içersinde ilgi edeceğimiz nedenler şunlardir :çevrimiçi müddeti , sohbeti , insanlarla diyaloglari , mirc mobil bunlarailgi edilerek kullanıcıya Küresel kanallarda Cerrah başka bir deyişleKanalda görevli olma takısı verilecektir.
ve bu server içinde adim adim artan bir görevdir.
bunu kendiside görecektir.
Ve çok eglenceli ve güzel bir misyon oldugunu anlayacaktir.
En üst civara kadar çıkmak isteyecektir.
Sunucu içersinde (Haflop,op,Sop,Founder) olarak adlandırdıgımız takılar sunucunun bel kemiğidir ve bunlari güzel bir başari ve tertip etegosuz olarak muvaffak olan kullanicilarimiza , mobil Sohbet odasinda Yönetici olma hakkı sağlanacaktir.
Bunlarda : oper/admin takılari alarak kalifiye bir sitede yönetici olma zevkini yaşayacaktir, tamamiyle fiyatsız mobil Sohbet olarak Türkiyeye damga vuracağimiz bir konumda olduğumuzu unutmayiniz.
3-)mobil Sohbet da Kendisi identiniz kendisi hostunuz başka bir deyişle sizlerin tespit ettiği bir şekilde taninma istemez misinizmisal Rumuzunuzun önünde ya da arkadaşinda sizin seçtiğinizkelimelerin yazmasi Sizin kanalda girişlerinizin farkli olmasini istemez misiniz mobil Sohbet farkı ile bunun örneğine bir bakalım dilerseniz.
misal verirsek ve henüz acıklamali olmasi içersinde sitemizi ziyaret edip görsek olarakda göre bilirsiniz.
Sevdiğiniz birşeyin ya da hoşunuza giden bir yaziyi kanala giriş yaptiğiniz da görülebilir ( Misal : Nick: Sanem M.Kemal@ATAM) olarak yazdiğiniz da sizin bundan sonra özgün ve herkesten farkli bir girişiniz olacaktir.
Otomatik olarak tanımlanacaktir.
4-) mobil Sohbet bu Mobil Armağan her giren kullaniciya verilmeyecektir ve site içersindeki tüm kanallarda gözükecek olan bizlerin (Greetekle) olarak tanımladiğimiz bir mesajdir.
isterseniz bunuda kısa bir misal ile acıklayip mobil sohbet odasindasebep bir fark yarattiğinizi anlatalim.
örnek: Sanem Kanala giriş yapmiştir:Giriş Mesaji: Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa..
şeklinde greet mesajiniz tüm kanallarda görülecek ve dilediğiniz renk tonuyla renklendire bileceksiniz.
5-)Mobil Armağan bunlarla sınırli kalmayacaktir ve son olarak olarak sizkıymetli kullanıcılarimizi düşünerek ve en güzel paketi en sona sakliyoruz.
Mobil internet hediyesi olarak herkez’e verilecek bir armağanolmadiğini ve sitemiz içinde en fazla vakit geçirip mobil Sohbet odalarinda kendini iyice söyleyen ve tanitan kullanıcımıza verilecek olan bir Mobil Armağan olduğunu belirtmek isteriz.
Herkeze verilmeme nedeni şudur ;
Mobil Armağan internet paketi bizi seçenek eden ve bizlerle daima irtibat’da kalan kullancılarimiza verilecektir.
her vakit yenilenecektir.
Bunu tabiki güvendiğimiz inandığımız kullanıcılar ile paylasacağiz Size güvenmemiz içersinde bizim ile 1 ay kadar kısa bir zamanı berabergeçirmeniz ve Mobil Sohbet  bizlerle vakit geçirmeniz yeterli olacaktir.
ilk etapda 2 gb kadar bir internet paketi sağlanacaktir.
her ay 1o kullanıcı tespit edilip bu 1o kullanıcımıza armağan mobil kampanyasi adı altinda internet hediyesi olarak verilecektir.
Sizlerin daha süratli ve henüz emniyet içersinde sohbet faktörüz içersinde mobil Sohbet farkını henüz güzel görmeniz içersinde bu uygulamayi 01.07.2017 tarihinde işleme alacağiz çok çok kesif talep olacağini düşünüyoruz ve diye tanımladığımız gibi her ay 1o kullanıcı belirleyeceğiz bu kullanıcılari belirlememiz rey birliği ya da kura şeklinde olmayacaktir.
Mobil Sohbet sitesinde daha çok vakit yaşamış , daha çok sohbet’e katılan kullanıcılarimiza idare tarafindan seçilip Mobil Armağan adi altında kampanyamız sunulacaktir.
İşte Sizler içersinde yeni senede yeni Mobil Armağan bunlardir .Sizlerdebundan sonra fiyatsız internet paketi kullanmak istiyorsaniz bizlerlevakit geçirerek sadece sitemizde yer alarak bu kampanyandan faydalana bilirsiniz.
bizim sitemizde oldugunuz gibi muhtelif sosyal basın sitelerinde’de gezinti yapabilirsiniz.
sadece armağan aldığiniz mobil  paketin yeniden ayrılması içersinde vefiyatsız hudutsuz internet paketini daima kullanmak ve sadece kontur parasi ya da fatura parasi sunarak telefonunuzda kalici olarak Mobil Sohbet uygulamasi oldugu taktirde sizler en güzel şekilde yararlana bileceksiniz.
Sizler içersinde sundugumuz ve sunmaya devam edeceğimizarmağanlar, kampanyalar bunlarla sınırli kalmayacaktir.
Türkiye’de yeni bir yüze ve kimliği bürünen mobil Sohbet kullanıcılari içersinde herşeyi fikir ediniyor ve herşeyin en güzel şekilde başarili ve kalici olmasi içersinde sunduğumuz sözleri tutacağimizdan kimsenin kuşkusu dahi olmasin sadece sizler içersinde Mobil Armağankampanya şartlarini adamakıllı okumaniz ve anlamanız halinde mobil Sohbet giriş yapip kendinizi tanitip rumuzunuzu kayitladiğiniz andan itibaren tutumlariniz sohbetleriniz şahsi diyaloglariniz işleme alınmaya başlayacakti.
Bay Kadın gençlerin henüz sıhhatli sohbet etmesi henüz emin şekilde internette sörf yapmalari içersinde herşeyi düşünüyoruz.
Bu kampanya sadece mobil Sohbet içersinde geçerlidir.
Başka bir sitelerde bu tür bir kampanya ile karşilaşmayacağinizi bilmeniz gerekmektedir.
Herkezin huzur içersinde severek ve tolerans ile sohbet etmesi içersindeuygulamamiz kampanyalarimiz fiyatsız internet paketi devam edecektir.
Bu sadece henüz bir başlangıç oldugunu göreceksiniz.
Sizler içersinde en kalifiye ve emin bir sohbet ortamı olmasi istiyorsaniz bizi seçenek faktörüz yeterli gelecektir.
mobil Sohbet Sitesi iy igünler iyi sohbetler diler..

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.